Taimevägi
Main Image

Paari lausega endast: Olen Angelika Somelar. Akadeemiliselt hariduselt olen Tartu Ülikooli majandusmagister. Lõpetanud Tallinna Intuitiivteaduskonna, tegelenud ja omandanud loodusrahvaste taimetarkusi nii šamaanimaailma läbi, kui ka igapäevaselt seotud bioenergeetilise maailmaga, omandanud teadmisi Kiievi praktilise psühholoogia instituudis. Hetkel ammutan lisatarkust taimede hingeelust Kalifornia ülikooli täiendkursustel.

Inimeste koolitamisega olen tegelenud üle 20 aasta.
Armastus ravimtaimede vastu sai alguse juba varajases lapsepõlves, kus mõlema vana-ema hoolika silma ja käe all tarkuseid omandasin. Inimeste nõustamisega erinevate hädade ja vaevuste korral olen tegelenud pea 30 aastat ja seda nii Emakese Maa andide kui ka looduse erinevate vägede kasutamise läbi. Lisaks nõustan kuidas luua endale kooskõlas loodusega oma tervendav aed ja kuidas loodusenergiaga ühte sammu käia.
Teostan energeetilisi puhastamisi kodudes, töökohtadel ja aedades, maastikel. Leian kodus/aias energiapunkte, mida arvestada, enda kasuks tööle panna.
Jagan lisatarkust ja nõu taimedega ravitsemise kohta ka individuaalsel vastuvõtul või grupiti koolitusi tehes. Pakun teerännakuid, erinevaid ravimtaimedega seotud koolitusi, aitan leida sulle sobiva energeetilise taime, pakun lahendusi kuidas kasvatada endale ka nappides tingimustes tervislikku toitu. Alati tuleb kaasa info¬materjal, vajadusel droogid, salvid, või muud tervistavad tooted. Õpetan ka taimi tundma, vajadusel jagan taimede näidiseid või istikuid, kui on soov oma taimevaru ise varuda.