KaiHibus

Joogatundide aluseks on Hatha-jooga koos hääletööga ja pehmed dünaamilised liikumisharjutused. Sooritame ka hingamisharjutusi ning mudrasid ehk joogažeste.

Harjutusi sooritatakse pehmelt, ilma liigsete pingutusteta, vastavalt oma keha vajadustele ja võimetele. Tasakaalustades keha, hinge ja meelt aitab joogaga tegelemine vähendada stressi, alandada kehakaalu ning parandada inimese üldist kehalist ja tervislikku seisundit ning rühti. See tugevdab siseelundeid ja korrastab nende tööd, suurendab painduvust ja tasakaalu .
Hääle ja liikumise sünkroonsus aitab hingamist korrastada ja juhtida loomulikul moel – inimene rahuneb, lõdvestub. Harjumus sügavamalt ja täielikumalt hingata kandub ka igapäevaellu. Joogaharjutuste sooritamine koos häälega aitab kuulata oma keha ja vältida üle pingutamist. Osalemine ei eelda muusikalist haridust ega laulmisoskust.
Läbi joogaõpetuse kogeb inimene ennast ja ümbritsevat maailma kui tervikut. Joogas ei ole tähtis väline vorm, kõige olulisem on sisemine edenemine – inimene õpib end paremini tundma ning hakkab rohkem märkama endas ja enda ümber toimuvat.
Jooga on üks võimalus jõuda sisemise tasakaaluni, mis väljendub paremas elukvaliteedis ja heaolutundes.
Tund koosneb soojendusest, füüsilistest harjutustest, lühikesest meditatsioonist ja lõpulõdvestusest. Erilist tähelepanu pöörame seljapingete leevendamisele. Osalemiseks ei pea olema tugevas füüsilises vormis.

Tunnid toimuvad Kristiine Sotsiaalmaja Päevakeskuses, Sõpruse pst. 5 teisipäeval ja neljapäeval kell 18.00-19.30 ning reedel kell 17.30-19.00.
Vajalik eelnev registreerimine kairon2@hotmail.com või tel. 5354 1506 Võimlemismatid on koha peal olemas. Tasuta parkimine hoovis ja Koskla tänaval.

Uutele osalejatele soodushind!

Häälejoogat tutvustav video https://www.youtube.com/watch?v=mXSu7HkGaEM

Koduleht: http://www.haalejooga.simplesite.com

Personaalteraapiad - EFT, Aspectics ja Bachi õieteraapia joogas osalejatele soodushinnaga.  Koduleht www.kaiteraapiad.simplesite.com

Posts
Created Type
Title
2013 Feb 04 Location Kristiine Sotsiaalkeskus