Terry Oldfield & Soraya
Main Image

Terry Oldfield on tunnustatud helilooja ja armastatud muusik, kes on tuntud oma oskusliku flöödimängu poolest. Terry, kes on tänaseks müünud üle 3 miljoni plaadi, jätkab suurepäraste panuste tegemist muusikamaailma. 1970. aastal moodustas Terry koos oma kuulsa väikevenna Mike Oldfieldiga ansambli, mille nimeks sai Barefoot. Nende muusika kaldus viljelema bluusistiili ning Terry mängis bändis basskitarri. Sellest ajast peale on ta mänginud flööti Queen Elizabeth Hallis toimunud esimesel albumi „Tubular Bells" (torukellad) kontserdil ning ühel või kahel albumite „Ommadawn" ja „Incantations" sessioonil, kus ta mängis flööti ja paaniflööti. Samuti on Terry paljudele linateostele filmimuusikat kirjutanud.
2012. aastal andis Terry välja uue albumi „Journey into Space", millel teeb kaasa ka tema vend Mike Oldfield. Ta tunneb, et see on rõõmsaim muusika, mis ta on eales kirjutanud.
Terry Oldfield mängib laia valikut flööte ja kitarre oma erilises võtmes, mis on tänu eluaegsele muusikamängule loomulikult välja arenenud.
Algaval tuuril esitab ta koos oma naise Sorayaga palu oma uusimalt albumilt. Soraya on holistiline terapeut, kes pakub Sunshine Coastil holistilist personaalnõustamist. Soraya konsultatsioonid põhinevad intuitiivsel ja teaduslikul lähenemisel, mis aitab inimesel „terveks" saada ning juhendab teda tasakaalustatud, õnneliku ja tervisliku eluviisi poole. Soraya holistiline lähenemine hõlmab joogat, meditatsiooni ja meeleärksust, aga ka nõuandeid eluviisi, toitumise ja meditatsiooni kohta.
Terry ja kauni häälega Soraya loovad koos publikuga maagilise, harmooniat ja jagatud tundeid täis atmosfääri, mis toob inimesed saalis õhtu edenedes üha rohkem üksteisele lähemale.