Jooga
Tegevus » Regulaarne tegevus
Aeg Koht Võtmeisik PDF
2017 Märts 09 N 19:00
2017 Mai 28 P 11:00
Europe/Tallinn
Toimumiskorrad
2017 Mar 09 Thu 19:00 – 2017 Mar 14 Tue 11:00
2017 Mar 14 Tue 19:00 – 2017 Mar 19 Sun 11:00
2017 Mar 21 Tue 19:00 – 2017 Mar 26 Sun 12:00
2017 Mar 28 Tue 19:00 – 2017 Apr 02 Sun 11:00
2017 Apr 04 Tue 19:00 – 2017 Apr 09 Sun 11:00
2017 Apr 11 Tue 19:00 – 2017 Apr 16 Sun 11:00
2017 Apr 18 Tue 19:00 – 2017 Apr 23 Sun 11:00
2017 Apr 25 Tue 19:00 – 2017 Apr 30 Sun 11:00
2017 May 02 Tue 19:00 – 2017 May 07 Sun 11:00
2017 May 09 Tue 19:00 – 2017 May 14 Sun 11:00
2017 May 16 Tue 19:00 – 2017 May 21 Sun 11:00
2017 May 23 Tue 19:00 – 2017 May 28 Sun 11:00

Regulaarsed joogatunnid Laagris, Valga 10

N 19-20

Alates 09.märtsist Õismäel, Reiki koolis, Järveotsa tee 2

T 19-20

N 11-12

Vajalik eelregistreerimine uustulevik@gmail.com või 5103341 Inna.

FB Uus Tulevik

Sarnastel teemadel
Liik Pealkiri
Asukoht Maagiline kokakunst
Asukoht Joogastuudio "Tasakaal"
Asukoht Kuu Ruum
Asukoht Jooga
Asukoht Fra Mare Thalasso
Asukoht Bhairava Keskus
Publication Jooga lapseootel naisele
Asukoht Joogasinule
Asukoht Tiigi Seltsimaja
Asukoht Amrayoga