Šivananda Jooga tunnid Kalamajas
Tegevus » Regulaarne tegevus
Aeg Koht Võtmeisik PDF
2016 Jaan 11 E 00:00
2016 Märts 06 P 00:00
Europe/Tallinn
Toimumiskorrad
2016 Jan 11 Mon 00:00 – 2016 Jan 13 Wed 00:00
2016 Jan 13 Wed 00:00 – 2016 Jan 15 Fri 00:00
2016 Jan 15 Fri 00:00 – 2016 Jan 17 Sun 00:00
2016 Jan 18 Mon 00:00 – 2016 Jan 20 Wed 00:00
2016 Jan 20 Wed 00:00 – 2016 Jan 22 Fri 00:00
2016 Jan 22 Fri 00:00 – 2016 Jan 24 Sun 00:00
2016 Jan 25 Mon 00:00 – 2016 Jan 27 Wed 00:00
2016 Jan 27 Wed 00:00 – 2016 Jan 29 Fri 00:00
2016 Jan 29 Fri 00:00 – 2016 Jan 31 Sun 00:00
2016 Feb 01 Mon 00:00 – 2016 Feb 03 Wed 00:00
2016 Feb 03 Wed 00:00 – 2016 Feb 05 Fri 00:00
2016 Feb 05 Fri 00:00 – 2016 Feb 07 Sun 00:00
2016 Feb 08 Mon 00:00 – 2016 Feb 10 Wed 00:00
2016 Feb 10 Wed 00:00 – 2016 Feb 12 Fri 00:00
2016 Feb 12 Fri 00:00 – 2016 Feb 14 Sun 00:00
2016 Feb 15 Mon 00:00 – 2016 Feb 17 Wed 00:00
2016 Feb 17 Wed 00:00 – 2016 Feb 19 Fri 00:00
2016 Feb 19 Fri 00:00 – 2016 Feb 21 Sun 00:00
2016 Feb 22 Mon 00:00 – 2016 Feb 24 Wed 00:00
2016 Feb 24 Wed 00:00 – 2016 Feb 26 Fri 00:00
2016 Feb 26 Fri 00:00 – 2016 Feb 28 Sun 00:00
2016 Feb 29 Mon 00:00 – 2016 Mar 02 Wed 00:00
2016 Mar 02 Wed 00:00 – 2016 Mar 04 Fri 00:00
2016 Mar 04 Fri 00:00 – 2016 Mar 06 Sun 00:00
Tunnuspilt

ŠIVANANDA JOOGA on klassikaline Hatha jooga mille nimetus tuleb esimese õpetaja Swami Šivananda (1887-1963) järgi. Swami Šivananda oli oma elukutselt arst. Inimesi ravides soovis ta leida viisi, kuidas hoida keha terve ja õnnelikuna, ilma et see üldse haigeks jääks. Ta jättis oma arstikarjääri ja rändas seitse aastat mungana mööda Indiat. Peale seda ta pühendas terve oma elu joogale ja vaimsetele õpetustele. Temast sai paljude joogaraamatute autor, jooga traditsiooni järgija ja inspireeriv õpetaja.

Šivananda Jooga tunnid toimuvad igal:

Esmaspäeval kell 17.45 - 19.15 

Kolmapäeval kell 19.30 - 20.45

Šivananda Jooga Algajate Kursus toimub 19.Jaanuar- 23.Veebruar (lisainfo kursuse kohta: http://www.nesty.ee/algajate-kursus)

Ootame Sind tundi!

 

''Put your heart, mind, and soul into even your smallest acts. This is the secret of success.'' - Swami Šivananda

 

ŠIVANANDA JOOGA 5 PÕHIPUNKTI:

1. Korrektne Harjutus- harjutus, mis arendab sinu keha ilma vigastuste ja kahjustuteta. Jooga Asana on mugav ja püsiv positsioon. Läbi asendi õpime kontrollima oma meelt.

2. Korrektne Hingamine- sisse hingamine ja välja hingamine ning hinge hoidmine. Ei ole joogat ilma hingamiseta, ei ole elu ilma hingamiseta. Hingamine on oluliseim protsess. Kontrollides oma hingamist, kontrollid oma meelt.

3. Korrektne Toitumine- see mida sa sööd, millal sa sööd, kuidas sa sööd, kui palju sa sööd. Söök, mis toetab ja toidab sinu keha ilma kahjustamata seda. Sattvik (puhas) söök.

4. Korrektne Lõdvestus- puhkus viiele meelele (nägemine, kuulmine, maitse, haistmine, kompimine). Puhastab meie meelt.

5. Positiivne mõtlemine ja Meditatsioon- positiivne mõtlemine annab head ja positiivset energiat. Meditatsioon ja keskendumine aitavad meil salvestada energiat kehas. Meditatsioon ühendab meie füüsilist, astraalset ja vaimset seisundit.

Sarnastel teemadel
Liik Pealkiri
Asukoht Kundalini jooga
Asukoht Bali Saar
Asukoht Gran Canaria
Asukoht Lasteaed "Päikesekild"
Asukoht Eluaed stuudio
Asukoht Golden Club, Kundalini Jooga
Asukoht Infra jooga stuudio
Publication Jooga anatoomia
Asukoht Kuu Ruum
Asukoht Nõmmeliiva